Interiér

Úvodní strana » Služby » Interiér

Květinová výzdoba v interiéru, ať už se jedná o byt, dům či kancelářské prostory, plní několik funkcí najednou. Nabízí spojení s přírodou, která hlavně ve velkých městech mizí z každodenního života. Prostor plný květinových aranžmá krásně voní i bez použití osvěžovačů vzduchu. A mimo to jsou květiny stylotvorným prvkem a stejně jako jiné dekorativní předměty pomohou dotvořit příjemnou atmosféru. Z hlediska podnikání květinová výzdoba dokonce umí zvýšit image firmy.

 

 

Interiér

Jak tvoříme květinovou výzdobu

Při tvorbě květinové výzdoby ve firmách i u soukromých osob rozvíjíme svou kreativitu a umělecké cítění, přičemž v květinových aranžmá není nutné řídit se nějakými pravidly. Hlavní roli hrají vkus, fantazie a individuální požadavky zákazníka. Jediné, co je důležité brát při tvorbě květinové výzdoby v potaz, jsou světelné, teplotní a prostorové podmínky. Naše firma si však dokáže poradit prakticky se vším. Vždy najdeme odpovídající řešení a splníme vaše představy o dokonalé květinové výzdobě.

Ve spolupráci s výrobcem sklolaminátových truhlíků jsme schopni dodat tento typ truhlíků a květináčů na míru a vhodně je osadit. Realizujeme rovněž vestavěné truhlíky do nábytku a v menší míře realizujeme také květinové stěny, mechové stěny a květinové obrazy. Vaši kancelář můžeme vybavit vhodnými květinami i v designových nádobách, a to od různých světových značek. V nabídce máme například značky Lechuza, Capi, Nieuwkoop a Fleur Ami.

Flexibilita a trozmanitost služeb
Atypická řešení, hledání nových možností
Dlouhodobé vztahy se zákazníky
Snaha o ekologický přístup

Pole označená * jsou povinná.